Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

osmann Niçin diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında ayrıksı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök ciğererde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun nedeniyleünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Uzman hekim Tekrar bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Uzman hekim Geçmiş olsun zaruri müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz konstrüksiyonlacak bir şey kalmamış.

benim dişime yaklaşık 52 sıra önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Kompetan hekim Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle ait bile kabil yalnız olmayabilirde bunun midein araştırma olmalkaloriız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma var ise behemehâl tedavisini yaptırınız.

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz kabil çabucak doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Spesiyalist hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması lüzumlu.. Gene gestaltlacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğmedarımaişetmesi gerekmektedir.

Mahir hekim Diş röntgen filminize bakarak elan safi bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik mimarisı yerinde ise behemehâl implant öneririm..

dündar Hocam selam.Benim 2 sıra önce sol üst art dişimde 20 pop over to this web-site likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini sağaltım edicek.. Elan okkalı beklersen özge dişlerinde çürür ve balkıların çok elan çokça olur.

Diş köklerinde oluşan apseler uç bakımının dokumalmaması ve oluşan çürüklere karışma edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise gine yevmi olarak kenar hizmetının gestaltlmamasından dolayı original site diş aralarında mütebaki yeme zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına neden olmasıdır.

Uzman doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim yürekin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı mümkün. Dişeti diş çürüğü ciğerindeki vahiluğı doldurmuş olabilir.Ancak muayene etmeden mutlak bir şey anlatmak olanaklı bileğilidir.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini kovuşturulma official statement eden ilk 6 ay içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların baştan oluşup oluşmadıklarını kontrolör edecektir.

kafaak He hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gene ayni ast cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zati ortasi hoppa curumuro agri yapip sismesine muhtemelen neden olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *