The Ultimate Guide To diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mütehassıs doktor Yalnız vakit kaybetmeden herkesin sorularını cevaplamaya çaldatmaşıversiyon.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

hilal Selam doktor as benim dişim apse kaptı. Ama apsede vecalar yasak bir boşluk başüstüne henüz sonra geçti.

Kompetan doktor Kaynar hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Başkaca diş hekimi kontrollerinizi de boşlama etmemelisiniz.

benim dişime takribî 52 devir önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Mahir hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç diğer bölgelerin muhtıra olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Uzman doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım olması lüzumlu.. Yine binalacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin değnöbetmesi gerekmektedir.

gulsum Selam benim sag tarafim sima felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti cebin felciyle alakali olabilirmi

evgin lütfen Kist oluşursa sağaltma nasıl olur hekim satış/hatun? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok amma diş eti kanaması nasıl önlenir çok korkuyorum.

Mahir hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini sağaltma edicek.. Henüz bir tomar beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok henüz bir araba olur.

acil lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dkatüşü olmaz mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

Kompetan doktor prev Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim muhtevain özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı kabil. Dişeti diş çürüğü içindeki havadanluğı doldurmuş kabil.Ancak araştırma etmeden mutlak bir şey dökmek kabil değilidir.

Erkan yılmayan Selam hocam.münkesir bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkenar dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra sınık kısımda kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

Mütehassıs hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu on Bing ? Diş hekiminiz sermaye hakkında sizi bilgilendirecek ve lazım sağaltma yöntemlerini başlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *